04_03.jpg

Викладачі

Пономаренко Ірина

Викладач курсів з Управлінського та Фінансового обліку міжнародних сертифікацій CIMA (Сертифікат CIMA CertPM Rus, курс (P1 and P2)) та CIPA (Сертифікат CIPA, 1 та 2 рівень), та Сертифікациї CPA Ukraine.

Викладач курсів з міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) міжнародної сертифікації ACCA (Диплом DipIFR (rus) АССА).

Продовжити

Смірнов Юрій

Викладач курсів "Управлінський облік" та "Фінансовий менеджмент ", тренер практикумів з актуальних питань фінансової діяльності компаній та фінансових ринків (наприклад, АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ, АНАЛІЗ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ).

Продовжити

Циганок Юрій

Викладач курсів "Право в Україні" та "Податки в Україні " міждународної програми сертифікації CIPA, тренер практикумів з актуальних питань оподаткування

Має сертифікат CAP (Certified Accounting Practitioner), 1 рівень міжнародної сертифікації CIPA, а також Сертифікат аудитора серії "А".

Професіонал із більш ніж 20-річним практичним досвідом у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування, а також консультування з питань податків та оподаткування в Україні.

Має великий досвід викладання навчальних дисциплін з оподаткування та фінансового аналізу, підготовки до міжнародних сертифікацій, роботи бухгалтером та аудитором, керівником електронних бухгалтерських видань.

Освіта: "Бухоблік та аудит" - ХІБМ, "Право" - КНЕУ.

 

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2022 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.