04_03.jpg

Про центр

Здатність вчитися швидше, ніж ваші конкуренти,

може бути, єдина, що заслуговує на підтримку, конкурентна перевага

(Арье де Геуз)

 

Погодьтеся, практично безперечно. Тому навчання персоналу, підвищення професійного рівня співробітників – одне з основних завдань менеджменту.
Український центр професійного розвитку було створено з метою:
 
- сприяння зростанню професійного рівня працівників та стимулювання на подальше підвищення кваліфікації;
- розвитку особистісних якостей співробітників, таких як стресостійкість, адаптація до змін у роботі, відповідальність, ініціативність та цілеспрямованість;
- розвитку компанії внаслідок зростання професійних навичок працівників.
Ми проводимо навчання з різних програм сертифікації, у т.ч. CAP/CIPA, CIMA, ACCA.
 
Ми пропонуємо інформативні семінари та навчальні тренінги на різнопланову тематику.
 

Готові розробити професійну програму з огляду на ваші побажання та особливості вашого бізнесу.

Ми візьмемо на себе організацію семінару (місце проведення та підготовка методичної літератури) та досягнемо бажаного вами результату.

Наш центр приділяє велику увагу навчанню міжнародним стандартам бухгалтерського обліку. Сфера програм - дуже широка, і дозволяє знайти підходящу собі як і новачкові "на полях" МСФЗ, так і досвідченому фахівцю.

 

Команда викладачів та тренерів нашого центру – це, перш за все, ті, хто любить свою роботу та працює на результат. А результат для нас – якісний продукт для клієнта. Але принципи работи єдині:

- все, що ти робиш, роби добре; для кожного клієнта знайди індивідуальні та ефективні саме для нього рішення;

- відповідай за якість того, що ти робиш;

- безперервно підвищуй свої професійні навички; ділися знаннями і став сильнішим.

Наші викладачі – це молоді сучасні спеціалісти з багатим практичним досвідом роботи та високого рівня викладання. Знання, якими володіє наша команда – унікальні та різноманітні. Професіоналізм викладачів підтверджується не лише наявністю у них таких міжнародних сертифікатів як CIPA, CIMA, CIA, DipIFR, CMA, а й практичними результатами їхньої роботи на провідних підприємствах України.

 

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2022 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.