06_03.jpg

Найближчі події

Міжнародна сертифікація CIMA

Міжнародна сертифікація CIMA в Українському центрі професійного розвитку – це:

  • 8 років професійної підготовки для складання іспитів на Сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» (CIMA CertPM Rus);
  • акредитований провайдер, що проводить підготовку з курсу CIMA Р1 та Р2.

Ми пропонуємо навчання на курсі Р1 та Р2. Викладач Пономаренко Ирина, зданий іспит Р1 CIMA, CIPA, DipIFR (rus) ACCA, Сертифікат аудитора серії «А»:

Центр дбає про здоров’я своїх слухачів, тому з метою запобігання розповсюдження захворюваності на COVID-19 з 2020 року усі курси були переведені на онлайн-навчання. Всі онлайн-тренінги проходять в режимі реального часу та супроводжуються анімованими слайдами. На слайдах представлена не тільки теоретична частина, але і практика: на екран виводяться умови задач (вони обов'язково є у слухачів у друкованому вигляді!) та поетапне докладне пояснення їх вирішення.

Також для повноцінної підготовки кожен слухач отримує друковане видання навчально-практичного посібника, що представляє собою курс лекцій і збірник практичних завдань, розроблених індивідуально кожним викладачем.

Тривалість кожного курсу складає 60 годин, із яких не менше 8 годин – це контрольні роботи та пробні іспити, які проводяться в електронному форматі, максимально наближене до формату іспиту.

Для адаптації слухачів до електронного формату іспиту слухачам надається доступ до електронних тестів (пробним іспитам). Після проходження електронного тесту слухач отримує детальні правильні відповіді (для проведення роботи над помилками як самостійно, так і надалі при обговоренні на заняттях).

Чекаємо на ваші заявки.

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2022 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.