02_03.jpg

Истории успеха, 2018 год

Вот и завершился наш четвертый конкурс эссе под названием «Моя профессия – вчера, сегодня, завтра!». Мы благодарим всех участников, которые в своих маленьких рассказах поделились своим опытом!

Результаты конкурса подведены. Подарки вручены!

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ! И ПУСТЬ ВАША ПРОФЕССИЯ ПРИНОСИТ УДОВОЛЬСТВИЕ И ПРЕДОСТАВИТ ПОЛЕ ДЛЯ КАРЬЕРНОГО РОСТА! ЖЕЛАЕМ ВСЕМ УЧАСТНИКАМ ЛЮБИТЬ ВЫБРАННУЮ ПРОФЕССИЮ. БУДЬТЕ СЧАСТЛИВЫ!

Легейда Елена

Когда мы начинаем мечтать?

В детстве. Когда полёт наших мыслей не ограничивается рамками реальности, а взгляд в будущее не зашорен осознанием своих возможностей...

Продовжити

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2022 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.