02_03.jpg

Шановні колеги!

Життя весною 2021 року всіх нас перевірило на міцність.

І ми з гордістю констатуємо факт: ми перевірку пройшли!

 

Весна – літня підготовка до сертифікацій САР/СІРА була проведена Українським Центром Професійного Розвитку онлайн. Понад 60 слухачів з побоюванням обрали такий формат, довірившись нашому професіоналізму, і не пошкодували!

 

DIPiFR АССА також повністю проходить в онлайн форматі та наближається до фінішної прямої.

25 сміливців зважилися освоїти цей складний курс, розташувавшись вдома на дивані і попиваючи каву з круасанами. І самі не помітили, як почали інтенсивно і плідно працювати, з не меншою мотивацією та запалом, ніж на аудиторних заняттях.

 

Курс СІРА P1 ми розпочали в аудиторіях та успішно завершуємо онлайн.

20 слухачів під час навчання змогли спробувати та оцінити і офлайн, і онлайн-підготовку.

 

У підсумку нам повідомили, що єдиним недоліком он-лайн навчання є неможливість випити чашку кави з подругами в перерві між лекціями. Але завжди є альтернатива – улюблений кіт/собачка/родич і навіть акваріумні рибки ☺.

 


 

Сьогодні ми можемо з упевненістю стверджувати – нам вдалося створити унікальний формат навчання, який поєднав у собі переваги «живого» спілкування та сучасних онлайн технологій.

Ми попросили наших слухачів написати свої відгуки (саме критичні відгуки, а не хвалебні оди) про те, наскільки їм зайшло онлайн навчання в УЦПР. Вони написали їх для Вас – читайте та наважуйтесь підкорити нові професійні вершини.

А ми Вам у цьому залюбки допоможемо!

Бо, як сказав Сократ: «Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе».

Окремо хочемо звернутися до наших слухачів, які ще сумніваються – не гайте часу! Приєднуйся до нас! І ви побачите всі переваги онлайн-навчання!

А це:

1. Найбільша наша перевага – це збереження живого спілкування.

Усі заняття – це не «стандартний» запис лекції, який Ви пасивно дивитеся/слухаєте, а активна робота з тренером у режимі реального часу, що супроводжується:

- якісною візуалізацією всього навчального матеріалу;

- великою кількістю практичних завдань, які докладно знаються на тренінгах;

- оперативними роз'ясненнями по ходу виникнення Ваших питань – для цього Ви можете використовувати як мікрофон, так і онлайн-чат під час тренінгу; крім того, після кожного тренінгу у Вас буде можливість поставити всі свої запитання та отримати індивідуальну консультацію;

- можливістю зв'язатися з тренером, якщо виникли питання під час виконання домашнього завдання (доступні пошта, мобільний зв'язок, інтернет-зв'язок);

- наявністю у Вас у друкованому вигляді всього навчального матеріалу – і лекцій, і практичних завдань із відповідями.

2. Для сертифікацій DIPiFR АССА та СІРА онлайн підготовка однозначно є перевагою, тому що самі іспити складаються в електронному форматі, і за час тренінгу Ви повністю до нього адаптуєтеся.

3. Взяти участь в онлайн-тренінгах Ви можете із будь-якого куточка України. Все, що необхідно – це наявність комп'ютера, доступ до інтернету та бажання. До заняття можна підключитись навіть з мобільного телефону.

Ви знаходитесь під час занять там, де вам зручно, тобто створюється найбільш комфортне освітнє середовище, яке максимально сприяє людині до сприйняття нової інформації. У зв'язку із цим зростає ефективність навчання.

4.Усі тренінги мають тривалість 3-5 годин (аудиторні заняття зазвичай розраховані на 6-8 годин). Завдяки інтерактивній подачі матеріалу та оптимальній тривалості Ви протягом всього тренінгу ефективно сприйматимете інформацію.

Тренінг закінчиться до того моменту, коли Ваш мозок скаже: "Все, вистачить, жодного додаткового біта інформації я вже не переварю!"

5. Додаткова вишенька на тортик для інтровертів та тих, хто перед ранковим тренінгом не встигне зняти піжамку! Ви можете підключатися до заняття, навіть не включаючи камеру.

Але якщо Ви все-таки повноцінно підключитеся до заняття – Вам за це буде «плюсик у карму», тому що тренера за Вашою картинкою максимально підлаштовують тренінг під Вас:

- уповільнюють темп і дають додаткові пояснення, якщо матеріал засвоюється важко,

- або навпаки, не затримуються на зрозумілих моментах.

 Запрошуємо всіх приєднуватись та підвищувати свою кваліфікацію разом з нами! Ми вас чекаємо! 

ВІДГУКИ

                Дуже дякую за курс DipIFR rus ACCA (група вересень 2020). Вчила МСФЗ з нуля, роз`яснення матеріалу для новачків на високому рівні, дуже дохідливо та запам`ятовуюче (викладач - Ірина Пономаренко). Дуже сподобався формат онлайн занять, більше часу на підготовку, оскільки не потрібно тратити час та сили на дорогу. Здала екзамен з першого разу, 73 бала)))

Воронецька Ірина

 

Онлайн навчання мені дуже сподобалось. Звичайно, не хватає живого спілкування. Я була рада всіх побачити і поспілкуватися перед початком екзамену. Такий формат навчанння мене цілком влаштовує.

Платформа для навчання WEBEX – дуже зручна, завжди відмінна якість звязку.

В мене є також досвід практичного онлай навчання через Zoom. Теж не погано, але постійно протягом певного певного проміжку часу вибивало з сесії і приходилось перезаходити знову в сесію навчання. Тут таких проблем не виникало.

Доречі, планую йти на управлінський облік!

Дубович Ольга

 

 

Если очень кратко, Дистанционное обучение - это великолепно!

Как минимум, не теряется время на дорогу «работа – центр - дом» или в выходные (что особо ценно) «дом - центр- дом».

Преподавателя прекрасно видно и слышно. Прямая связь в чате во время занятия (как для всей группы, так и лично с преподавателем) - хороший аналог живому общению.

Чего не хватало? Так это прямой связи с преподавателем в процессе обучения. Письма через посредника - не всегда удобны и своевременны. Может стоит подумать о создании вайбер-групп или чего-то подобного?

В остальном - все было насыщенно и познавательно. Будем надеяться на успешную сдачу.

Елена Дуденкова

 

 

Даже в существующих условиях не вижу причины ставить своё профессиональное развитие на паузу. Тем более с таким преподавателем! Харизму, лёгкую манеру изложения и позитивный настрой Ирины Александровны, который передаётся всем, даже при не самых простых задачах, экран не может испортить.

Немного не хватает учебной атмосферы центра, но на эффективность обучения не влияет ни грамма.

Экономия времени на дорогу, что немало важно, можно параллельно делать кофе или менять «рабочее место», а твой преподаватель всегда с тобой.

Смелости новым слушателям, не упустите свой шанс, онлайн - это не больно, и вам захочется учиться снова и снова:)

Мария Доля

 

 

Сравнивая обучение в аудитории и онлайн, я успела выявить для себя как +, так и - данной формы обучения.

Начнём с минусов. Вернее, минус 1, но он комплексный.

1. Проблема - с кем оставить маленького ребёнка или куда его деть на те часы, когда маме необходимо быть вовлечённой в учёбу.

Когда учились в аудитории, я отвозила ребёнка няне, потом забирала его, возвращаясь с учёбы. Такой формат был удобный и мне, и няне. При онлайн-обучении такой вариант оказался не удобным, так как занятия у нас начинаются в 8 утра в субботу. Пришлось испробовать и другие варианты типа поиска коворкинг-центров на районе, чтобы забрать ноутбук и уйти позаниматься туда, но т.к. учёба начинается в субботу утром, в наших окрестностях коворкингов, работающих так рано на выходных, не оказалось. Занятия занимают 15-20 выходных, поэтому не сработал и вариант муж-бабушки…

Но я приловчилась делать скрин-шоты слайдов, чтобы потом спокойно самой разобрать всё, что проходили на занятии в случае, если пришлось отвлечься в какой-то момент на сына…

Теперь плюсы. Их гораздо больше:

1. Утреннее обучение по 4 часа, т.е. в субботу уже в полдень ты свободен и можешь заниматься своими делами.

2. Нет необходимости тратить время на проезд в учебный центр и обратно.

3. Возможность делать скрин-шоты и потом прорабатывать материал дополнительно самостоятельно, если во время обучения ты не можешь 100 % быть вовлечённым в процесс.

В принципе, ущерба в обучении онлайн я не чувствую. Конечно, покажет всё результат экзамена - насколько эффективен именно такой формат обучения.

Но, учитывая, что нам удалось поучиться и в учебном центре, а теперь продолжается обучение онлайн, сравнить есть с чем.

Ирина Александровна всегда готовит очень интересные материалы, доступные, подробные. Всегда до мелочей разбирает все темы, отвечает на вопросы, останавливается дополнительно на каких-то сложных или непонятных моментах, ведь все вопросы, просьбы, пожелания можно озвучивать, писать.

Поэтому тем, кто сомневается насчёт такого формата обучения, я бы советовала не сомневаться. Ведь эффективность зависит не столько от формата обучения, сколько от участия и работы над материалом самого учащегося.

Только личный совет от меня как учащегося - не стеснятьcя включать камеру, т.к. преподаватель ведёт лекцию, и всегда реагирует на эмоции, состояние слушателей. Иногда даже выражение лица может показать, что есть момент, на который стоит обратить больше внимания, или что пора сделать паузу и т.д. Когда же такой обратной связи нет, есть свои сложности. Но это личное дело каждого. От меня - только рекомендация! как от человека, успевшего пройти уже 5 занятий в формате онлайн, и 5 занятий в формате офлайн.

Удачи всем!

Наталья Кудлай

 

 

Шановні колеги, хочу поділитись своїми враженнями від навчання online.

Я давно навчаюсь під чуйним керівництвом Людмили Василівни та Ірини Олександрівни. Позаду CAP/CIPA та АССА DipIFR(rus). Сьогодні був перший екзамен для омріяного сертифікату CIMA!

Коли діти були менші, їх трохи напружувало моє навчання та відсутність вдома у вихідний день. Зараз вони дуже позитивно ставляться до того, що я вчуся, але все одно хочуть, щоб мама більше була з ними. Тому навчання online дуже підходить для мене.

Початок о 8:00 - оптимальний. З 8:00 до 12:00 — дуже ефективно сприймається матеріал. Формат запропонований Українським центром навчання — дуже зручний і зрозумілий для мене. Рекомендую колегам приєднуватись до руху безперервного підвищення професіоналізму!

Надія Турчина

 

 

Форматом ОНЛАЙН обучения осталась очень довольна. Боялась, что будет что то непонятно или быстро (ранее уже сталкивалась с такими проблемами), но все было на уровне. Ирина Александровна подробно ответит на любой вопрос, никуда не торопясь.

Плюсы:

- экономия времени на проезд

- тишина в эфире (никто ни перебивает, ни шепчется, ни мешает друг другу) что очень важно

- комфортный климат

Из минусов только отсутствие живого общения, но это на любителя.

Очень порадовало то, что присылали на почту ПОДРОБНОЕ решение задач, что делали в классе, этим делятся далеко не во всех обуч. центрах.

Из всех пройденных курсов и сдаваемых экзаменов (перед этим был САР) - Дипифр был самым приятным и интересным.

Хочется поблагодарить и преподавателя и организаторов, всё очень понравилось. Ирине огромное спасибо за щедрую передачу знаний, было приятно что это делалось искренне и легко.

Мария Папенко

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2022 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.