05_03.jpg

Cертифікація

CAP/CIPA

У 2001 році Євразійська рада сертифікованих бухгалтерів та аудиторів (ЄРСБА) розробила та заснувала програму «Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер» (Certified International Professional Accountant, далі - CIPA). Це російськомовна програма сертифікації світового рівня, що відповідає вимогам Міжнародної Федерації Бухгалтерів, для фахівців у галузі фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, викладацької, дослідницької та ін., які бажають підвищити свій професійний рівень та довести власну компетентність у сфері стандартів фінансової звітності (МСФЗ), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Продовжити

CIMA

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) – Сертифікований інститут фахівців з управлінського обліку було створено 1919 року як «Інститут фахівців з обліку витрат та робіт». В даний час це визнана на міжнародному рівні організація, яка спеціалізується на розвитку теорії та практики управлінського обліку, готує керівників майбутнього покоління, забезпечуючи їх інструментами для аналізу фінансових показників компанії та вибору найбільш ефективної стратегії для досягнення стійких високих результатів, а також займається сертифікацією фахівців. цій галузі.

Продовжити

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2022 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.