02_03.jpg

Истории успеха, 2017 год

Вот и завершился наш третий конкурс эссе под названием «Моя дорога в профессию!». Мы благодарим всех участников, которые в своих маленьких рассказах поделились своим опытом прихода в профессию, и желаем всем учиться, развиваться и никогда не сдаваться на таком нелегком пути как выбор профессии!

Результаты конкурса подведены. Подарки вручены!

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ! И ПУСТЬ ВАША ПРОФЕССИЯ ПРИНОСИТ УДОВОЛЬСТВИЕ И ПРЕДОСТАВИТ ПОЛЕ ДЛЯ КАРЬЕРНОГО РОСТА! ЖЕЛАЕМ ВСЕМ УЧАСТНИКАМ ЛЮБИТЬ ВЫБРАННУЮ ПРОФЕССИЮ. БУДЬТЕ СЧАСТЛИВЫ!

Голованова Елена

Не скажу, что моя дорога в профессию, которая продолжается, была и будет легкой, но каждый шаг и каждая победа дает понять, что я на правильном пути и главное - идти вперед без сомнений!

Продовжити

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2022 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.